Onze verhalen
Bij ons kan je terecht voor praktische hulp, advies en behandeling bij psychische problemen.
Aanmelden
Wij zijn er voor jongeren, gezinnen én ouderen.
ExtraThuis
Doen wat werkt.
Nicki Mano
Psycholoog
Farah Belhaj Chankour
Kind- en jeugdpsycholoog
Daniëlle Raab
Zorgadministrateur
Linda Groot
Gezinscoach/gezinstherapeut
Daan Koppen de Neve
Business Controller
Daphne Kortbeek
Orthopedagoog, Regiebehandelaar jeugd
Carla van den Belt
Kraamprofessional | 1000 dagen Coach
Saskia Rump
GZ-psycholoog / regiebehandelaar
Marianne Henny
Gezinscoach, Maatschappelijk werkster, Systeemtherapeut i.o.
Simone Mazeland
Ambulant hulpverlener
Roy Rosielle
Systeemtherapeut / Directeur
Marije Sanders
Systeemtherapeut
Karin Buis
Psycholoog
Sumardianto Brunt
Jongerencoach
Mariëlle Oosterbroek- Bosch
Officemanager
Sara Pulinckx
Psycholoog
Renske Ruigrok
Regiebehandelaar
Rob Herstel
Psychomotorisch therapeut
Paul Bloemendaal
GGZ Agoog / Forensisch Gedragsdeskundige
Petra Spuijbroek
GZ psycholoog, systeemtherapeut, EMDR practioner, IMH specialist DAIMH
Joost Hoogland
Regiebehandelaar/ GZ-psycholoog/ psychotherapeut
Magda Luiten
Maatschappelijk werker / coördinator WMO
Nagehan Cicek
Regiebehandelaar GZ-psycholoog/Orthopedagoog
Khadija Arichi
Gezinscoach
Myrthe van Schaik
Orthopedagoog
Loes Baas
Gezinscoach - Kunstzinnig counselor
Roelien Hazes
Zorgadministrateur
Marije Ter Maat
Beeldend therapeut
Carin Gutjens
Systeemtherapeut, regiebehandelaar, supervisor en trainer
Lisa Oosterlee
Gezinscoach/teamondersteuner
Astrid de Mulder
Orthopedagoog
Monty Nasr
Gezinscoach
Judith Peijnenburg
Coachend Arts
Barbara Wessels
GZ-psycholoog
Rob de Bruin
Lid raad van commissarissen
Ozlem Ulas
GGZ-Agoog & Aanmeldfunctionaris Volwassenen
Naomi Holband
Basispsycholoog Kind en Jeugd
Marije van der Hulst
GZ-psycholoog
Marinke Woortman
Psychomotorisch Therapeut/ Systeemspecialist
Nikita Hovingh
Stagiaire
Femke Raessen Crützen
Vaktherapeut, systeemtherapeut, gezinstherapeut, spel/dramatherapeut
Anne Klaarwater
Beeldend Therapeut (vaktherapeut) ACT Therapeut
Niels ter Huurne
Kinder- en jeugdpsychiater
Michelle Feddema
Kinder- en Jeugdpsycholoog
Marc van Leeuwen
Systeemtherapeut
Rosa Steendijk
Psycholoog
Mathilde Bosch
Directeur FamilySupporters Twente / Vaktherapeut: rouw- en fase- speltherapeut
Sabine Gerritsma
Orthopedagoog-Generalist & vestigingsdirecteur i.o.
Rob Aarntzen
Psychomotorisch therapeut
Milou de Koning
Speltherapeute
Melissa Kruitwagen
GZ-psycholoog / Regiebehandelaar Jeugd
Carla Teunesen
Systeem Therapeut, Ervaringsdeskundig Agoog
Monique van der Wal
Regiebehandelaar
Tabitha van der Zwan
Speltherapeut
Irene Malti
Gezinscoach
Angelle Hietkamp-Aaldering
Directeur en Psychomotorische therapeut, voorzitter ondernemingsraad
Arjen-Jan Hummelen
Systeemtherapeut i.o.
Rick Beentjes
Ambulant jeugdbegeleider / Senior gezinscoach
Debby Schippers
Klinisch psycholoog/psychotherapeut
Roxane Warring
Specialist leren & ontwikkelen
Kristel Severin
Systeemtherapeut
Iñez van Boxtel
Psychosociaal therapeut jeugd en gezin
Marlies Spithoven
GZ-psycholoog/regiebehandelaar
Joeri Knol
Coach
Annemarie van den Broek
Officemanager
Florentine van Rossum
Orthopedagoog / Forensisch Orthopedagoog / Regiebehandelaar
Anouk Wijnker
Werkbegeleider
Marco van 't Wout
Regiebehandelaar jeugd/ Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige (SPV)
Samantha Boateng
Vaktherapeut Beeldend
Josine Vanmaris
Psycholoog
Sanne Jansen
Contextueel therapeut
Irene Roelofs
Stagiaire Orthopedagogiek
Marlies Reus
GZ-psycholoog/ IMH-specialist
Kirsten Illingworth
Orthopedagoog
Maaike Khidir
Regiebehandelaar Jeugd
Jeske Meijsing
Orthopedagoog
Inéz van Heijningen
Dans- en bewegingstherapeut / systeem therapeutisch werker
Yascha Koch
GZ Psycholoog en Regiebehandelaar
Loes Diepenmaat
Psycholoog
Carlijn Schiemanck
Stagiaire kind en jeugd psychologie
Ann Atsma
Regiebehandelaar Jeugd/ Orthopedagoog
Regina Eilander
Officemanager
Maartje Roes
Orthopedagoog
Michelle Schot
Zorgadministrateur
Anke Jaspers
Kinder-en jeugdpsychiater
Tamara Morssink
gezinscoach
Karina Fatehmahomed
Systeem therapeutisch werker & zorgadministrateur
Steven de Kok
Gezinscoach/verpleegkundige
Mathilda van Maaren
Psycholoog
Renate Niks
Ambulant hulpverlener: Systeemspecialist
Felicia van der Mark
Gezinscoach
Karin Laarakker
Directeur FamilySupporters Rijk van Nijmegen
Navi
Therapiehond I.O.
Elina Juhola
Psycholoog
Jolien Steenweg
Pedagoog
Evi van Oosten
Gezinstherapeut en Topdogtrainer
Maureen Vlaskamp
Assistent Officemanager
Jaleesah Stephens
Orthopedagoog
Sander Penders
Psychomotorisch therapeut
Tako Pereboom
Jeugdcoach/familiecoach
Diana van Bloemen
Interim directeur en regiebehandelaar Jeugd
Michelle Miezenbeek
Psychomotorisch therapeut
Sara Warnaar
Psychiater
Mieke Speelman
Gezins- en Relatietherapeut
Maaike Mares
Orthopedagoog-Generalist
Shalini Soechitram
Psychiater jeugd
Yvonne Steenhuis
Speltherapeut & gezinsbehandelaar
Carolien van der Rest
A&O Psycholoog, systeemtherapeut i.o.
Annemarie Hofhuis
Klinisch Psycholoog en consulent
Sacha Schuurmans
Sociaal werker, Orthopedagoog i.o.
Nikki Jurrema
Stagiaire Klinische Psychologie
Marieke Jongejan
Gezinscoach
Daniëlle van Haagen
GZ-psycholoog, regiebehandelaar
Leonie Stoffer
Beeldend vaktherapeut
Femke Davidse
Orthopedagoog
Serge Bode
Voorzitter cliëntenraad
Ayesha Ganpat
Veiligheidsfunctionaris & systeem therapeutisch werker
Daniel van den Berkmortel
GZ-psycholoog, Regiebehandelaar
Sterre van Sprundel
Orthopedagoog
Paula van Walderveen
Zorgadministrateur
Viona de Vries
Directrice en systeemtherapeute Haarlemmermeer
Mara Heijs
Vaktherapeute
Suzanne ter Steege-van de Graaf
psycholoog
Carlijn Pieper
Speltherapeut, theraplay therapeut in opleiding.
Ellen Neijenhuis
Dramatherapeut
Anne Stehouwer
Gezinstherapeut en regiebehandelaar jeugd
Jan Wissink
Psychotherapeut-Gezinstherapeut, Solutions focussed
Carolien Marlet
Psychomotorisch therapeute
Ingmar Visser
Zorgcontroller
Merav Brouk
Creatief vaktherapeut
Helen Jordense
(Regie)behandelaar ouders en kinderen in (hoogconflict) scheidingen
Mark Smit
Coach en Verpleegkundige
Corrine Kramer
Regiebehandelaar WMO, Trainer
Monique van der Voort
Systeemtherapeut
Jacqueline Bloemsma
Officemanager
Claudia Scaringella
Dans en Bewegen Therapeut
Annemiek Hoogsteder
Vaktherapeut, dramatherapeut, EFT practitioner
Iris van de Perre – Oude Maatman
GZ-psycholoog l Orthopedagoog l Cognitief gedragstherapeut i.o.
Tamara Dirksen
stagaire
Judith Staamer
Psycholoog
Olga van Rooijen
Psycholoog
Sascha Spaans
Directeur/Orthopedagoog-Generalist
Nechir Mikail
Gezinscoach
Carmen Adang
Systeemtherapeut, Orthopedagoog, Regiebehandelaar
Dave de Rooij
Psycholoog
Marjolein van der Woude
Gezinscoach
Sietske Heun
Systeemtherapeut
Robin van der Waal van Dijk
Familiecoach
Stephanie Helder
Psycholoog / Gezinscoach
Eefje Kerstens
WO-gezinspedagoog
Jannet van Klaveren
GZ-psycholoog en systeemtherapeut
Marlies Mulder
Psychiater
Ilse Withaar
Ambulant hulpverlener
Yip
Hulphond
Marjoke Kuipers
(Forensisch) Orthopedagoog en gezinscoach
Rachella Jap Tjong
Gezinscoach, jongerencoach, ambulant hulpverlener, leerkrachtondersteuning
Anta Lô
Grafisch Vormgever
Fleur Verdel
Orthopedagoog
Alex Statia
Jeugdcoach - Familiecoach
Ergün Ekici
Ambulant hulpverlener
Matthijs Wils
Psychomotorisch therapeut
Brenda Schweitzer
Gezinscoach/Systeemtherapeut
Marieke van Dalen
Orthopedagoog
Hanne Lamers
GZ-psycholoog
Sarah Kim Olvers
Systeemtherapeutisch werker
Leonie Herben
Psychiater
Annelieke van der Smissen
Gezinscoach
Lisa Taillie
Orthopedagoog
Elly Andriessen
Gezinscoach
Miriam Glimmerveen
Systeemtherapeut
Joseline den Hoed
Psycholoog in opleiding
Ellen Rotman
Psycholoog NIP en regiebehandelaar Jeugd
Josine Breuker
Directeur FamilySupporters Flevoland
Danielle Kuijken
Orthopedagoog
Zehra Kurul
Psycholoog
Erika Heinen
GZ psycholoog/ Orthopedagoog NVO Generalist/Theraplay Practitioner. Specialisatie ouder-kind interactie en hechting.
Nouchka Moll
Gedragsdeskundige
Pieter van der Bent
Psychomotorisch therapeut
Sanne Grift
Pedagoog
Mirella Bosch
Gezinscoach / Ambulant hulpverlener
Kiki Rammelt
Gezinscoach, familiecoach, Systeem Therapeutisch werker.
Marianne Kooren
GZ psycholoog, regiebehandelaar
Jolanda Ligtenberg - Koerselman
Ambulant gezinsbegeleider, psychosociaal therapeut
Ellis Tolsma
Regiebehandelaar / Systeemtherapeut
Sharareh Pour Ebrahimi
Systeemtherapeut
Daphne Beerens
Orthopedagoog
Olga Boerwinkel
GZ psycholoog, Systeemtherapeut en Regiebehandelaar
Rianne Wijntje
Sociaal psychiatrisch verpleegkundige, regiebehandelaar jeugd
Indra BOEDJARATH
Regiebehandelaar / Psychotherapeut
Chloë Pool
Psycholoog en Cognitief gedragstherapeut
Sander Scholten
Bestuurder - Financieel directeur
Anouk Vos
GZ Psycholoog
Özlem Parmak
Orthopedagoog
Sheryl Burnet
Kinder en Jeugd psycholoog, Regiebehandelaar Jeugd
Anne van Wingerde
Psycholoog
Charlotte Goldenbeld
Gezinscoach, (medisch) maatschappelijk werker en communicatie trainer
Kevin Creutzburg
Jongerencoach / Ambulant hulpverlener
Lara Giesselbach
Psycholoog
Mascha Brouwer
Ambulant Hulpverlener/ IAG
Jan Brugge
Zorgadministrateur
Annesofie Bakema
Directeur Regio Alkmaar/ Regiebehandelaar Jeugd/ Orthopedagoog-Generalist
Anna Dijkshoorn
Behandelaar (jeugd)
Christina Gerodetti
Beeldende vaktherapeute
Benthe Zwiers
Vaktherapeut: Speltherapeut
Jamil Kuipers
Stagiair Orthopedagogiek
Hanna Rietdijk
Regiebehandelaar Kind & Jeugd en Systeemtherapeut i.o
Bram Wijnbergen
GZ-psycholoog / regiebehandelaar kind, jeugd en jongvolwassenen
Annemiek Horsthuis
GZ-psycholoog
Floran Roeland
Forensisch Orthopedagoog
Ranya Harrando
Orthopedagoog
Wennie Roestenberg
Psycholoog, Cognitief-Gedragstherapeut en Systeemtherapeut
Anka Kleerekoper
Regiebehandelaar Jeugdzorg & Systeemtherapeut
Eva Bassa
Orthopedagoog
Renske Hak
Gezinscoach
Eline Smit
Stagiarie
William Piek
Chef Primair Proces
Tsambika Bouyoukas
Orthopedagoog
Karina Leus
SOVA trainer m.b.v. honden
Francisco Steenbakkers
P-opleider | Klinisch psycholoog - psychotherapeut
Marloes Beijer
Register Speltherapeut/ Regiebehandelaar (vaktherapie)
Susan Bosch
Officemanager
Joren Cousin
Psychomotorisch Therapeut
Melanie van der Bijl
Gezinscoach
Beatrijs Pronk
Orthopedagoog
Nienke Terlouw
Orthopedagoog Generalist i.o.
Alet Wilgenburg
Persoonlijke begeleider
Hanne van der Veen
Psycholoog
Dineke Groeneveld
Systeemtherapeut NVRG. (gezins- en relatietherapeut)
Jeannique Wullink
Systeembegeleider, Jeugd- en Gezinsprofessional
Yuna van den Adel
GZ-psycholoog
Jolijn Verdegaal
Kindercoach
Jenny Sijbers
Psycholoog, coach,paardencoach, rouw- en verliesbegeleider
Maartje de Bruin
Psycholoog
Anne Kreuwel
Officemanager
Vhernadette van Elleswijk
Gezinscoach & WMO coach & Ondersteunende officemanager
Desirée Kingma
Vaktherapeut beeldend en coach
Mildred Smid
Speltherapeut
Keya Telkamp
Officemanager
Fredie Olthof
Orthopedagoog
Marijn van den Heuvel
Orthopedagoog i.o.t. Systeemtherapeut
Shanna Le Double
Vaktherapeut Beeldend & Gezinscoach
Renée Blonk-Meuleman
GZ-psycholoog / regiebehandelaar
Jolien Lohuis
systeemspecialist
Maya Commandeur
Kinder- en jeugdpsycholoog
Anja de Graaff
GZ Haptotherapeut, Videohometrainer, Video interactiebegeleider
Elise Ramautarsing
Psycholoog
Tom Vieveen
Jongerencoach / gezinscoach
Maxime van Doorn
Behandelaar / diagnosticus
Christine van Herk
Officemanager
Mette Heuver
Vaktherapeute beeldend
Chantal Oude Luttikhuis
Vaktherapeut: Dans- en bewegingstherapeut
Wytske Greven
Gezinscoach/Orthopedagoog
Arjan Kampen
Programmamanager
Annie Polman
Officemanager
Candy Limon
Directeur Extra Thuis
Robbert van Meulem
Verpleegkundige
Fatma Geneidi
Psycholoog
Cynthia Cornelisse
Zorgadministrateur
Hank de Geus
Gezinscoach/Rots&Water trainer
Manon Hounjet
Psychotherapeut / regiebehandelaar
Ellen Haan-Bartels
Kinder- en jeugdpsycholoog/ regiebehandelaar jeugd
Marijke van Renswouw
Officemanager
Anique Bervoets
Psycholoog
Gijsbertje Smaal
Beeldend Therapeut
Suzanne van Dishoeck
Officemanager
Mascha van Delft
Speltherapeut
Elke de Wit
Gezinscoach/behandelaar
Tania Monteiro
Orthopedagoog
Mariëlle Hengeveld - Van Rijswijk
Orthopedagoog-Generalist / Regiebehandelaar jeugd
Marleen te Winkel
Familiecoach
Sjaak Leijser
Systeemtherapeut en begeleider van OMPT
Alissa Duijve
Psychomotorische therapeut
Robin van der Reep
Kinder-en jeugdpsycholoog, orthopedagoog generalist in opleiding
Simone van Huizen
Regiebehandelaar Jeugd
Inge Eskes
Systeemtherapeut
Mirjam Monti-Westmaas
NVO orthopedagoog-generalist, regiebehandelaar.
Marieloes de Jonge
Regiebehandelaar/ GZ- Psycholoog
Liesbeth Kramer
Ambulant hulpverlener: Systeemspecialist
Frances van Bekkum
Officemanager / Bestuurssecretariaat
Hilde Jansen
Systeemtherapeut
Rozemarijn van Eijk
Vaktherapeut beeldend
Patricia van de Rijt-Adams
Directeur / Sociaal Pedagogisch Hulpverlener
Ronny Pais
Directeur Noordoost Gelderland, Contextueel Systeemhulpverlener
Carlo Staring
Maatschappelijk werker, gezinscoach en mediator
Lisa de Bakker
Psycholoog, Cognitief Gedragstherapeut i.o.
Mariëlla Taal
Systeemtherapeut
Eefje Vonk
Regiebehandelaar Jeugd/ Orthopedagoog
Jonie Koudijs
PR & Communicatie
Sanne Bruijnooge
Orthopedagoog
Phoebe Oostveen
Kind- en Jeugdpsycholoog
Bram Smilde
Vaktherapeut Drama/PMT, haptotherapeut i.o.
Patrick Stavenuiter
Orthopedagoog
Charlotte Holtkamp
Orthopedagoog
Anna Wieman
Orthopedagoog
Annemiek Steinau
Relatie- en gezinstherapeut
Stan de Lange
Vaktherapeut: Psychomotorisch therapeut
Sanne Ernst
Officemanager / Maatschappelijk werkster
Sanne Hogendoorn
Psycholoog / Cognitief Gedragstherapeut i.o. VGCT
Amarentia Luuring
Systeemtherapeute i.o.
Vanessa Wenners
Regiebehandelaar Jeugd / Orthopedagoog
Judith Bons
Directeur/Systeemtherapeut
Veronique Wils
Orthopedagoog en Regiebehandelaar
Terenja Dors
Vaktherapeut/ Beeldend therapeut
Carlijn Lamers
Officemanager
Mark de Smet
Psycholoog / Cognitief gedragstherapeut i.o.
Bertine Termeer
Gezinscoach, Psychosociaal hulpverlener, Ecologisch pedagoog
Knoet
Therapiehond
Barbara van der Werf
GZ-psycholoog / regiebehandelaar, (jong) volwassenen
Janneke Carpaij
GZ-Psycholoog
Merel Holleman
Psychosociaal therapeut, Familieopsteller, ReAttach therapeut
Neeltje de Best
GZ-psycholoog / Regiebehandelaar jeugd
Linda Wedding
Gezinstherapeut
Johanna Jager
Psycholoog NIP KJ / Systeemtherapeut i.o.
Margot Baars
Vaktherapeut Drama
Emelie Kaiser
Psycholoog
Saskia Muntslag
Regiebehandelaar/behandelaar
Beatrijs Bos
specialist ouderengeneeskunde en kaderarts palliatieve zorg
Joyce Enterman
Gezinscoach
Renate Bouwens
Speltherapeut (kinder- en jeugdtherapie) en orthopedagoog
Carmen Bras
Pedagogisch generalist
Marte Schepers
Orthopedagoog
Storm
Hulphond, van Ilse van Bekkum
Rita Riad
Forensisch orthopedagoog
Xamirah Renardus
Psycholoog
Eefje van Dipten
Officemanager
Fay van Ormondt
Stagiaire Social Work
Marieke van den Berg
Bestuurder FamilySupporters
Patries Spoolder
Familie en relatietherapeut NVRG geregistreerd
Rudo van den Heuvel
Ambulant Hulpverlener
Helen Sandvliet
Gezinscoach
Thijs en Miranda
Eigenwijs met Thijs
Amit Vos
Orthopedagoog, ABA-trainer
Fransje van Dorsser
Systeemtherapeut en Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige
Jolien Schouten
Orthopedagoog
Denise den Os
Psycholoog
Mieneke Plompen
Gezinscoach/systeem therapeutisch werker
Ilse van Bekkum
Senior Gezinscoach – Regiebehandelaar Jeugddomein – HB/HSP specialist
Goli Khoshavi
Psycholoog NIP, cognitieve gedragstherapeut i.o.
Mike van Voorst
Psycholoog (kind & jeugd)
Romée Cijs
Orthopedagoog
Tom van Dam
Gezinscoach
Tamara Kerssens
Kindbehartiger ; Vertrouwenspersoon en Belangenbehartiger voor kinderen in echtscheiding
Gerwin Elands
Coach
Denise Bernards
Officemanager en Psychomotorisch therapeut
Anouk Loef
Psychosociaal hulpverlener, coach, paardencoach, sociale vaardigheidstrainer
Jet Sichterman
Psycholoog
Lotte Schamp
Regiebehandelaar & orthopedagoog-generalist
Ingrid Peters
Orthopedagoog en GZ-psycholoog
Hanneke de Hertog
Integratief Kindertherapeut, Ouderschapscoach, Speltherapeut
Leo Zoutewelle-Terovan
Klinisch psycholoog
Marije Dijkema
Forensisch orthopedagoog en gezinstherapeut
Ellen Seiger
Vaktherapeut: Speltherapeut
Fiona Post
Behandelaar, Mediator, EFT relatietherapeut en werkbegeleider
Romana Oldenburg
Orthopedagoog
Stefan Flierman
Systeemtherapeut en regiebehandelaar Jeugd
Silvia van der Peet
Ambulant hulpverlener
Heleen Nales
Orthopedagoog Generalist
Nunchi
Therapiehond in opleiding
Melissa Libiana
Veiligheidsfunctionaris & systeem therapeutisch werker
Eliyaah Oukpedjo
ambulant begeleider/jongerencoach
Iris Lindner
Orthopedagoog
Betul Kalyon
Gezinscoach
Guno Esajas
Psychomotorisch kindertherapeut, trainer en coach
Dineke Peterse
Programmaleider 0 - 100
Jolanda Belderbos
Directeur Kenniscentrum
Dianne Wielhouwer
Equitherapeut, psychomotorische (paarden) therapie
Kim Vlietstra
GZ-psycholoog / Regiebehandelaar
Machteld Valenkamp
Beeldend therapeut en Gezinscoach
Tjarda Verweij
Orthopedagoog
Linde Meijer
Orthopedagoog
Pien Meijerink
Psycholoog
Nina Reehorst
Orthopedagoog
Robin van Oosterhout
Regiebehandelaar jeugd
Nadina Zaharieva
Psycholoog
Karin Faulhaber
Systeemtherapeut, gezins -en relatietherapeut
Paulien Foekens
Regiebehandelaar Jeugd / Orthopedagoog
Hanne Nijhuis
Orthopedagoog
Ruurd Schaap
Projectleider Kenniscentrum
Manouk Aciksoz-Corver
Psycholoog / Gezinscoach / Video Home Trainer
Faerghas
Therapie hond
Kayleigh van Genderen
Gezinscoach
Femke Franken
Systeemtherapeut
Anne Bot
Regiebehandelaar Jeugd & Orthopedagoog
Rob van der Poel
Vestigingsdirecteur
Lara Heinsdijk
Regiebehandelaar Jeugd/ Gezinstherapeut
Morella Hiwat
GZ-psycholoog/Regiebehandelaar
Yvonne Rozemeijer
Kunstzinnig therapeut
Marco Pruim
Conciërge
Ghazaleh Alinaghi
GZ psycholoog
Mayme Tabor
Orthopedagoog Generalist i.o.
Iris van der Reijden
Coach (voor naasten van mensen met beperkingen)
Anke Harmsen
Lichaamsgericht therapeut / hulpverlener
Edith Klomp
office manager
Evelien Zentjens
GZ-psycholoog / Orthopedagoog / Regiebehandelaar K&J
Marcelle Hoondert
Orthopedagoog
Janneke van Velzen
Gezinscoach
Sheila Smit
Forensisch Orthopedagoog
Suzan Hagen
Gezinsbehandelaar / Systeemtherapeut i.o
Samuel Law
Ambulant hulpverlener
Jet Schoondermark
Gezinscoach, leefstijlcoach
Bob Weysters
Systeemtherapeutisch werker en mediator.
Yvonne van Gurp
Holistische GezinsTherapeut en Sociaal Maatschappelijk Dienstverlener
Rachel van Daalen
Directeur FamilySupporters Kennemerland
Kristel Tichelaar
Werkbegeleider
Céline van den Bergh
Orthopedagoog
Mieke te Sligte
Regiebehandelaar/Systeemtherapeut/gezinsbehandelaar
Petra Kossen
Gezinscoach
Simone Kester-Schalke
Psycholoog
Ninet Vlaardingerbroek
Integratief Kindertherapeut, School Maatschappelijk Werker, Gezinscoach
Anne Weenink
Ziekte Rouw & Verlies therapeut
Remco Oostra
Coach jeugd en gezin, Rots-en-Water trainer, Werkbegeleider
Marianne de Backker-Draijer
Speltherapeut
Maaike van der Aalst
Rouw en verliesbegeleider, Verpleegkundig coach
Hannah van der Weijden
Stagiaire
Wanda Nijbroek
Klinisch psycholoog/psychotherapeut/regiebehandelaar
Anniette Tonen
Coach
Zora Gutjens
Beeldend therapeut en gezinscoach
Josien Groot
GZ-psycholoog kind en jeugd
Ruud Engelsman
Directeur locatie Rijnland, Orthopedagoog-generalist / GZ-psycholoog
Nadia Plomp
Social Work Jeugd i.o.
Sandra Knaap
Ambulant hulpverlener, Holistisch Tekentherapeut
Annelieke van den Boom
Systeemtherapeut
Chantal Kalika
Kinder- en jeugdpsycholoog
Anita Sant’Anna
Psycholoog