Hein Rijkenberg
Directeur FamilySupporters Amsterdam
Nouchka Moll
Gedragsdeskundige
Paula Gilles
Beeldend Vaktherapeute
Phoebe Oostveen
Maatschappelijk werker
Lune Pool
Maatschappelijk werker / Ambulant begeleider
Hanneke Wegter
GZ-psycholoog/ Hoofdbehandelaar
Patricia Tearr
MfN register familie Mediator en gezinsbegeleider
Michelle Feddema
Kinder- en Jeugdpsycholoog
Noëmie Vanherf
Zingevingconsulent, geestelijk begeleider, coach, raadsvrouw
Ingrid Welvaadt
Gezins- en relatie therapeut
Jan Schalkx
Gezins- en jongerenondersteuning / familycoach
Sjaak Leijser
Systeemtherapeut en begeleider van OMPT
Vincent Ariaens
Financial zorg
Mechtild Rietveld
bestuurlijk ondersteuner
Barbara van der Werf
GZ-psycholoog / regiebehandelaar, (jong) volwassenen
Hans Knetsch
Ambulant begeleider / Maatschappelijk werker
Emilie van de Wijer
Zingevingconsulent, geestelijke begeleider, coach, raadsvrouw
Mirjam Pronk
Verpleegkundige, manager, zingevingscoach
Drs. Cheyenne Lacroes
Directeur Haarlemmermeer
Heleen Mooren
Coach/begeleider (pleeg) gezinnen
Marije van der Hulst
GZ-psycholoog
Teun van Hellenberg Hubar
oprichter-eigenaar AlterEgo Services
Anniette Tonen
Coach
Sarah Jansen
Psycholoog
Linda Bijl
directeur Familysupporters NL
Paul Rijpstra
Partner AlterEgo Services
Joost Bless
Bestuurder
Sumardianto Brunt
Jongerencoach
Esther van Bloemen-Bartels
Ouder-kindzorgverpleegkundige en Babyconsulent
Said Duale
Persoonlijk begeleider/gezinscoach
Gholam Hossein Sadeghi
Casemanager Dementie, psychiatrisch verpleegkundige
Lisa de Bakker
Psycholoog, Cognitief Gedragstherapeut i.o.
Hanne van der Veen
Psycholoog
Jolien de Goeij
Kindertherapeut, kindercoach (hechting)
Anja de Graaff
GZ Haptotherapeut, Videohometrainer, Video interactiebegeleider
Judith Stet
Vaktherapeut Drama en Psychodramatherapeut
Mara Heijs
Vaktherapeute
Judith van der Heiden
Psycholoog, Cognitief Gedragstherapeut i.o.
Mendel Schuts
Forensisch Orthopedagoog
Olga Boerwinkel
Kinder- en jeugdpsycholoog, Systeemtherapeut
Hedwig Boor
Speltherapeut & Floorplay-specialist
Phyllis Döll
Transcultureel systeemtherapeut.
Mark Maat
Oplossingsgericht hulpverlener
Anka Kleerekoper
Regiebehandelaar Jeugdzorg & Systeemtherapeut
Mark de Smet
Psycholoog / Cognitief gedragstherapeut i.o.
Amit Vos
Orthopedagoog, ABA-trainer
Annetje Bootsma
specialist ouderengeneeskunde
Christina Gerodetti
Beeldende vaktherapeute
Rikke Komen
Medisch antropoloog / Ouderencoach
Erik Thijssen
Maatschappelijk Werker
Iris van der Reijden
Coach (voor naasten van mensen met beperkingen)
Shanna Le Double
Vaktherapeut Beeldend & Gezinscoach
Charmain Nelson
Gezinscoach
Dherl Deekman
Pedagagoog/singer/songwriter
Corrine Kramer
Trainer
Terenja Dors
Vaktherapeut/ Beeldend therapeut
Annerieke van Wijhe
Orthopedagoog- Enneagramcoach
Susanne de Vos
GGZ Agoog